O NAS

Kilka słów o nas

Cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę i zapraszamy do współpracy. Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym dzieci nie tylko bezpiecznie spędzą czas rozłąki z rodzicami, ale co równie ważne – będą się prawidłowo rozwijać w grupie rówieśników. Przyjmujemy dzieci w wieku żłobkowym (od 1 roku do 4 lat).
Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji z dostępem do dużego parkingu. Nasze atuty to przestronne sale zabaw oraz sypialnie w oddzielnym pomieszczeniu, zróżnicowane zajęcia, zacieniony ogródek z placem zabaw i zaangażowana kadra.
Białą Łączkę założyłyśmy z myślą o Was, dlatego zależy nam na Waszym zaufaniu – poznajmy się!
Witamy serdecznie wszystkich Rodziców i Dzieci!
Naszym zadaniem jest zapewnienie Waszym dzieciom fachowej, troskliwej opieki i zagwarantowanie jak najlepszych warunków umożliwiających rozwój indywidualny każdego z nich. Zapewniamy codzienne zajęcia i zabawy niezbędne do prawidłowego rozwoju społecznego, emocjonalnego i intelektualnego dziecka, a wszystko w przyjaznej i pełnej ciepła, domowej atmosferze. W miarę możliwości jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, a gdy pogoda nie sprzyja i zostajemy w środku, zawsze przeprowadzamy różnorodne zajęcia ruchowe. Zapewniamy całodzienne, zbilansowane wyżywienie, specjalnie przygotowane dla dzieci w wieku żłobkowym.

Zofia Dybowska

właścicielka

Założycielka Białej Łączki, pracuje jednocześnie jako opiekunka. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalizacją terapia pedagogiczna. Ukończyła szkolenie dla opiekunów w żłobku, w trakcie którego odbyła praktyki w jednym z warszawskich klubów malucha. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3. Pracowała jako niania oraz opiekunka w prywatnym żłobku. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć bazujących na metodzie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Ukończyła pierwszy stopień szkoły muzycznej na fortepianie.

Danuta Dybowska

właścicielka

Założycielka Białej Łączki, pracuje jednocześnie jako opiekunka. Ukończyła dwuletnie Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim, oraz szkolenie dla opiekunów w żłobku. Odbyła 80 godzinne praktyki w Punkcie Opieki Dziennej, podczas których poznała pracę z dziećmi do lat trzech. Prywatnie mama siedmiorga dzieci. Osoba z wielkim sercem i z niekończącymi się pokładami energii.