O NAS

Kilka słów o nas

Cieszymy się, że trafiliście na naszą stronę i zapraszamy do współpracy. Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym dzieci nie tylko bezpiecznie spędzą czas rozłąki z rodzicami, ale co równie ważne – będą się prawidłowo rozwijać w grupie rówieśników. Przyjmujemy dzieci w wieku żłobkowym (od 1 roku do 4 lat).
Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji  z dostępem do dużego parkingu. Nasze atuty to przestronne sale zabaw oraz sypialnie w oddzielnym pomieszczeniu, zróżnicowane zajęcia, zacieniony ogródek z placem zabaw i zaangażowana kadra.
Białą Łączkę założyłyśmy z myślą o Was, dlatego zależy nam na Waszym zaufaniu – poznajmy się!
Witamy serdecznie wszystkich Rodziców i Dzieci!
Naszym zadaniem jest zapewnienie Waszym dzieciom fachowej, troskliwej opieki i zagwarantowanie jak najlepszych warunków umożliwiających rozwój indywidualny każdego z nich. Zapewniamy codzienne zajęcia i zabawy niezbędne do prawidłowego rozwoju społecznego, emocjonalnego i intelektualnego dziecka, a wszystko w przyjaznej i pełnej ciepła, domowej atmosferze. W miarę możliwości jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, a gdy pogoda nie sprzyja i zostajemy w środku, zawsze przeprowadzamy różnorodne zajęcia ruchowe. Zapewniamy całodzienne, zbilansowane wyżywienie, specjalnie przygotowane dla dzieci w wieku żłobkowym.
zaufaj nam

Liczby mówią same za siebie

0
Dzieci w żłobku
0
Lata doświadczenia
> 0
Małych absolwentów

Zofia Dybowska

Właścicielka

Założycielka Białej Łączki, pracuje jednocześnie jako opiekunka. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej ze specjalizacją terapia pedagogiczna. Ukończyła szkolenie dla opiekunów w żłobku, w trakcie którego odbyła praktyki w jednym z warszawskich klubów malucha. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3. Pracowała jako niania oraz opiekunka w prywatnym żłobku. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć bazujących na metodzie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Ukończyła pierwszy stopień szkoły muzycznej na fortepianie.

Danuta Dybowska

właścicielka

Założycielka Białej Łączki, pracuje jednocześnie jako opiekunka. Ukończyła dwuletnie Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim, oraz szkolenie dla opiekunów w żłobku. Odbyła 80 godzinne praktyki w Punkcie Opieki Dziennej, podczas których poznała pracę z dziećmi do lat trzech. Prywatnie mama siedmiorga dzieci. Osoba z wielkim sercem i z niekończącymi się pokładami energii.

Rodzice o nas:

Mama Adasia:

Trudno znaleźć słowa, aby wyrazić wdzięczność dla całego zespołu Białej Łączki za ogromne serce, entuzjazm, zaangażowanie i profesjonalizm w opiece nad dziećmi. Mój synek bardzo szybko się zaadaptował i pokochał ciocie w zasadzie od pierwszego wejrzenia. Z resztą ja też :-). Przychodził i wychodził ze żłobka wesoły. Z czasem co raz trudniej było go zabrać do domu :-). Dzieci wykonują bardzo dużo prac plastycznych, uczą się nowych umiejętności i przede wszystkim czują się bezpieczne i radosne. Kontakt z Paniami ze żłobka jest rewelacyjny, żłobek jest bardzo schludny i świetnie zorganizowany. Bardzo spodobał mi się prywatny plac zabaw przy żłobku, wydzielone sale do spania, do jedzenia i zabawy. Gdy oglądałam inne żłobki, często wszystko odbywało się na jednej sali. Oddanie największego skarbu w „obce ręce” to ogromne przeżycie dla każdego rodzica, ale dzięki ciociom z Białej Łączki rodzic szybko czuje spokój i nie martwi się o swoje dziecko, bo wie, że jest w kochających, dobrych rękach. Ciocie okazują dzieciom bardzo dużo czułości i uwagi. Kochane ciocie z Białej Łączki – jeszcze raz bardzo dziękujemy za te cudowne chwile. Wiem, że w dużej mierze to dzięki Wam nasz synek jest tak cudownym dzieckiem. Tęsknimy i na pewno będziemy odwiedzać, jak tylko będziemy w okolicy.

Mama Neli:

Moja córka uczęszczała do żłobka przez 10 miesiecy. Po pierwszych niepokojach związanych z adaptacją Nelli bardzo dobrze zaaklimatyzowała się w żłobku. Codziennie chętnie przychodziła i bez problemów zostawała z dziećmi i Ciociami. Nelli bardzo się rozwinęła – poznała piosenki i tańce :), chętnie uczestniczyła w zabawach i zajęciach. Mamy tez kolekcję prac plastycznych – jestem z niej bardzo dumna. Ja miałam pewność że dobrze czuje się w żłobku i pod czujna opieką Cioć jest bezpieczna. Bardzo dziękuję za wspólny czas.

Mama Adrianka:​

Składamy serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę nad naszym Adrianek. Żłobek był dla Adriana jak drugi dom, w którym codziennie witały go uśmiechnięte ciocie. Dziękujemy za okazaną troskę,cierpliwość i życzliwość.
Będziemy wszystkim polecać Wasz żłobek, ponieważ nigdzie nie znaleźlibyśmy lepszej opieki dla naszego dziecka niż w Białej Łączce 🙂 Jestem bardzo zadowolona z cioć, które tam pracują – są miłe, opiekuńcze i komunikatywne… Ciocie zawsze mówiły co mój syn zjadł i co przez cały dzień robił…a gdy coś spsocił to też mówiły ale zawsze z uśmiechem 🙂 Polecam rodzicom, którzy chcą się czuć spokojni wiedząc,że dziecko jest w dobrych rękach. Adrian codziennie śpiewał nowe piosenki i wracał ze żłobka z uśmiechem, każdego dnia uczył się czegoś nowego – to oczywiście zasługa cioć :). Dziękujemy jeszcze raz wszystkim ciociom a w szczególności cioci Zosi o której Adrian do dzisiaj opowiada i wspomina każdy dzień spędzony w Białej Łączce.

Mama Kingi:

Córka chodziła do Białej Łączki ppnad 2 lata. mogę spokojnie polecić to miejsce. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim ciociom za wspaniałą atmosferę i profesjonalną opiekę.

Mama Mateusza:

Nasz synek chodził do żłobka przez 7 miesięcy. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. Synek każdego dnia z radością odstawiał rowerek i wbiegał po schodach do sali. Ciocie pomogły nam go odpieluchować i były bardzo miłe i opiekuńcze. Z cała pewnością i spokojem można zostawić u cioć swojego ukochanego dzidziusia.

Mama Szymona:​

Syn chodzi do żłobka od ok roku. Panie które tam pracują „ciocie” sa cudownymi kobietami, z wielką pasją, sercem, oddaniem, poświęceniem zajmują się naszymi pociechami. To ich praca, a wygląda to tak jakby mogły robić to za darmo. 😉 Po całym dniu z gromadka maluchów o różnych humorach i temperamentach One sa uśmiechnięte, piękne i ZAANGAŻOWANE. PODZIWIAM WSZYSTKIE PANIE I BARDZO CIESZĘ SIĘ ZE MOGE WAM POWIERZAC SYNA W OPIEKĘ.Dziękuję.

Mama Cyryla:​

SUPER CIOCIE! Wesołe i kreatywne dziewczyny, które fantastycznie opiekują się i uczą maluchy przez zabawę. Malują, śpiewają, tańczą … Syn przez 1,5 roku wbiegał do sali z uśmiechem a z jeszcze większym wybiegał. Nauczył się samodzielności i śmiałości do innych dzieci oraz dorosłych. W żłobku poznał nawet swoją pierwszą miłość:) Wszystkim rodzicom polecam to miejsce. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY drogie Panie i życzymy wielu szczęśliwych absolwentów.